NÁBOR

KDO JSME? 
 • Oddíl s 50-ti letou tradicí, který vychoval již několik reprezentantek ČR.
CO JE NAŠÍ NÁPLNÍ? 
 • Pohybové aktivity jsou vedeny všestranně - základy atletické abecedy, gymnastická průprava, kolektivní míčové hry + lyže, plavání, fitness.
CO JE NAŠÍM CÍLEM? 
 • Děti se sžívají s pocity soutěživosti, odpovědnosti, přátelství. Výsledky nejsou důležité, cílem je děti zabavit tak, aby se sport stal jejich životní cestou. Výhra pro nás neznamená mít vyšší skore než soupeř, výhrou je to, že děti s námi rádi zůstávají a baví se!
KDO MÁ VAŠE DĚTI NA STAROSTI?
 • Kvalifikovaní trenéři s licencí ČSH - Vladimír König, Miluše Lišková, Tereza Půčková, Lenka Vohanková, Joseh Vohanka, Irena Soukupová, Alena Svátová, Jan Placek, Petr Sobotík, Daniela Radová, Radek Dvořák, Václav Rampa, Petr Salajka, Jiří Maršík, Peter Sabadka.
 • Krátké představení naleznete v příloženém souboru -  představení trenérů.docx (13517) .
KDE TRÉNUJEME?
 • Tréninky probíhají na v nové sportovní hale Milana Prokeše, na házenkářském hřišti s umělým povrchem u Základní školy v Lázních Kynžvartu, nejmladší kategoriie využívá během zimního období tělocvičnu ZŠ Lázně Kynžvart. Letní a zimní tydenní soustředění trávíme ve vybraných lokalitách, které nám nabízejí maximální vyžití.
JAKÁ JE ORGANIZACE ?
přípravka (2012 a mladší + nově příchozí) - úterý, čtvrtek  17:00 - 18:00
minižákyně (2010 - 2011) - úterý, čtvrtek 15:45 - 17:00
mladší žákyně (2008 - 2009) - pondělí, středa, čtvrtek 15:30 - 17:00 , úterý specializovaný trénink 15:00 - 16:00
starší žákyně (2006 - 2007) - pondělí, středa, čtvrtek 17:00 - 18:30, úterý specializovaný trénink 16:00 - 17:00
JAKÁ JE ORGANIZACE Z DLOUHODOBÉHO POHLEDU?
 • Děti trénují pravidelně 2 - 4x týdně od září do června s výjimkami prázdninových dnů. Dle předem stanoveného půlročního plánu absolvovují soutěžní a nesoutěžní turnaje v rámci ČR. V období letních a jarních prázdnin je čeká zpravidla týdenní soustředění. Pro děti dále organizujeme vánoční besidku a letní rozloučení se sezonou. 
CO DĚTI POTŘEBUJÍ?
 • není nutné pořizovat žádnou zvláštní drahou výbavu. Určitě je ale nezbytné mít kvalitní sportovní obuv vhodnou do sportovních hal. Dále doporučujeme pořídit chrániče na kolena. Do začátku Vám zapůjčíme míč, následně je možné zakoupit svůj vlastní, jen je nutné dát pozor na správnou velikost! 
JAK VYSOKÉ JSOU ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY?
 • nejmladší kategorie přípravka hradí roční příspěvky 500 Kč, ze kterých je následně hrazeno turnajové startovné, svazové poplatky, doprava apod,
 • ostaní mládežnické kategorie hradí roční příspěvky 3.000 Kč splatný ve dvou splátkách,
 • na platbu je vystavován doklad, který lze uplatnit např. v rámci benefitů zdravotních pojišťoven.
Házená patří mezi nejrychlejší sportovní hry. Koordinace, tělesná kondice, tvořivá technika, variabilní taktické akce ve spojení s dobrým týmovým duchem jsou pro tento přitažlivý sport charakteristické.

 

Kontakt

Házená Kynžvart danus.radova@post.cz