TURNAJ GENERACÍ

Sobotní házenkářský turnaj generací je na dostřel! Netrpělivě očekáváme kolik se nás vlastně celkem sejde a předpokládáme složení kolem 5 týmů. Ty, kdo z vás ještě váhají nebo si myslí, že na hřiště už nepatří, hodláme odzbrojit hned na začátku dobrou náladou a kapkou alkoholu, takže tenisky pro jistotu opravdu všichni sebou:-) Nejde o žádné dostihy ani závody, ale vše bude ve znamení srandy a pohody. Přesto masery a zdravotníky máme, lékárna je bohatě vybavena:-) Utkání nemůže rozhodovat nikdo jiný než Edie Marz, kterému budou sekundovat samozřejmě i další. Ve sportovní hale nebudou chybět zástupci našich trenérů - Jaroslav Prokeš, Luboš Vosyka, Jiří Šípan, Pepa Vintr, Jarda Šípek a Jindra Kočárek.

 

 

PROGRAM:

10:00 sraz hráček, rozdělení do týmů, šatny, dresy
11:00 zahájení turnaje 2x 10 min (10 min přestávka)
17:00 předpokládané ukončení turnaje při 5 týmech
18:00 večerní zábava s hudbou (v klubovně pro Vás připravíme vše co se nám z historie kynžvartské házené podařilo zachovat, máme i krásný film)

Po celou dobu bude zajištěno bohaté občerstvení a rozmanitý pitný režim. 

Počasí nás nerozhodí! Máme přeci novou krásnou sportovní halu Milana Prokeše!

Určitě přijďte, těšíme se!

 

FOTOGALERIE:

https://hazenakynzvart.rajce.idnes.cz/I._Turnaj_generaci_2019?

 

Během 45 let vychoval házenkářský oddíl TJ Sokol Lázně Kynžvart velkou řadu házenkářek. V rámci turnaje generací je necháme všechny prolnout vzájemně. A konečně nebudeme hrát na asfaltu, ale v nové sportovní hale! Zároveň bude probíhat v areálu TJ tradiční turnaj v kopané Káza cup! A večer naše "světy" spojíme společnou zábavou S ŽIVOU HUDBOU:-) Sdílejte a šiřte dál at se termín dostane do povědomí co největšího počtu kynžvartských házenkářek:-) Turnaj je určen zejména pro již neaktivní házenkářky!

Jmen se nám sešlo do seznamů velká spousta, základy máme hodně pevné:-) A budeme rádi, pokud si co nejvíc z Vás přijede vyzkoušet naši vysněnou sportovní halu Milana Prokeše na vlastní kůži. 

Účastníkem turnaje může být jak jednotlivá hráčka nebo celý tým, jen bychom potřebovali získat informace kolik nás přibližně bude. Prosím o info do ankety, která je umístěna na facebooku Házená Kynžvart nebo o informaci na email:danus.radova@post.cz. Ideálně se prosím pokuste kolem sebe vytvořit svůj tým. 

Přespání je možné ve stanech, šatnách nebo pomůžeme zajistit v místních penzionech.

Děti sebou at máme hodně fanoušků:-)

Kontakt

Házená Kynžvart danus.radova@post.cz